Stoły do salonu

Aktywne filtry

Podczas wizyty gości musicie przenosić się do jadalni, by wypić kawę lub zjeść ciasto? Zaopatrz się w nowoczesne stoły do salonu, które będą o wiele wygodniejszą opcją. Doskonale prezentują się w towarzystwie stylowej sofy lub krzeseł. Dotychczas to jadalnia pełniła miejsce spożywania posiłków, a teraz dla miłej odmiany, może dzielić tę funkcję z salonem. Przed wyborem stołu zastanów się, jaki ma mieć kształt. Możesz wybrać tradycyjny prostokątny stół lub okrągły model. Wszystko zależy od ilości miejsca w pokoju oraz jego wystroju. Koniecznie sprawdź, jakie eleganckie stoły do salonu oferujemy i wybierz taki, który będzie pasował do Twojego pomieszczenia.

Rozkładane stoły prostokątne do salonu to praktyczne rozwiązanie

Klasycznym wyborem będzie duży stół rozkładany do salonu. Jeśli wiesz, że często będziesz przyjmować gości, to z pewnością dobry wybór. W każdym momencie możesz go rozszerzyć i zapewnić kilka dodatkowych miejsc. Przy takim stole świetnie będą prezentować się nowoczesne drewniane lub metalowe krzesła. Stół możesz dosunąć np. do kanapy lub dokupić nowoczesne fotele do salonu, które również mogą pełnić funkcję siedzisk przy stole.

Okrągły stół -nowoczesna propozycja

Jeśli szukasz stołu do małego salonu, warto postawić na okrągły model. Doda pomieszczeniu lekkości i nowoczesnego wydźwięku. Możesz pokusić się o stół z metalu, szkła lub drewna. W zależności od tego, co bardziej będzie pasować do Twojego salonu. W przeciwieństwie do prostokątnych stołów, mebla w takim kształcie niestety nie powiększysz. Możesz dokupić do niego nowoczesne pufy, które doskonale dopełnią aranżację wnętrza. Jako siedziska przy okrągłym stole świetnie sprawdzą się także zwykłe krzesła lub mniejsze fotele.

Sklep meblowy online oprócz stylowych stołów poleca także inne nowoczesne meble do salonu. Doskonale dopełnią aranżację, a przy okazji zadbają o funkcjonalność pomieszczenia. Nowoczesne dodatki sprawdzą się nie tylko w postępowym wnętrzu, ale będą pasować także do klasycznych wystrojów.