Szafy bieliźniarki

Kliknij tutaj aby powrócić do poprzedniej strony

lub

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Zastanawiasz się, w co wyposażyć sypialnię, by była funkcjonalna? Szafy bieliźniarki będą praktycznym dodatkiem do pokoju. Twoja bielizna w końcu będzie miała swoje miejsce i będzie należycie uporządkowana.

Nie wiesz, czym jest bieliźniarka? Już tłumaczymy. Bieliźniarki to szafki służące do przechowywania bielizny. Przez pewien okres wyparły je komody, jednak powracają do łask i coraz więcej osób decyduje się na ich zakup.

Szafy bieliźniarki - dlaczego warto?

Bieliźniarki drewniane są wytrzymałe, dzięki czemu będą Ci służyć przez długi czas. Drewno dobrze sprawdzi się w każdych warunkach, więc nie musisz obawiać się, że mebel ucierpi na wyglądzie z powodu np. wilgoci. Jeśli zdecydujesz się na model drewniany, gwarantujemy, że nada on sypialni elegancji oraz naturalności. Bieliźniarki sosnowe świetnie wkomponują się także w przestrzeń salonu czy przedpokoju.

Bieliźniarki to meble dla osób, które cenią połączenie praktycznych rozwiązań z designem. Jeśli wielokrotnie spotkał Cię problem rozrzuconej po pokoju bielizny, to zakup bieliźniarki będzie dobrym wyborem. Nie będziesz wpadać w panikę z powodu znajdującej się na podłodze bielizny, kiedy pojawią się niezapowiedziani goście. Bieliźniarki umożliwiają schowanie ubrań.

Inne zastosowanie bieliźniarek

Czy ktoś powiedział, że szafy bieliźniarki nadają się jedynie do przechowywania bielizny? Nic z tych rzeczy. Pełnią one także funkcje komody lub szafy. Możesz schować do niej poskładane ubrania lub nawet włożyć buty. Jeśli potrzebujesz szafki na książki lub dokumenty, to bieliźniarka drewniana spełni również taką funkcję. Możesz umieścić ją także w pokoju dziecka, w którym posłuży jako szafka na jego zabawki.

Dopasuj kolor i styl bieliźniarki do wnętrza

Sklep meblowy online oferuje duży wybór bieliźniarek, dzięki czemu dopasujesz mebel do wnętrza pokoju. Jeśli preferujesz jasne wyposażenie, to zdecyduj się na biały model bieliźniarki, który bez problemu wpasuje się w klimat pomieszczenia. Możesz postawić także na bieliźniarkę w klasycznym kolorze drewna, który zadba o przytulne wnętrze i doda mu naturalności.

Bieliźniarki mają zróżnicowaną budowę. Posiadamy modele, które są w pełni zabudowane, ale są także dostępne szafki z niezabudowanymi półkami. Jeśli chcesz kupić mebel jedynie do przechowywania bielizny lub ubrań to polecamy zaopatrzyć się w całkowicie zabudowany model. W przypadku, gdy Twoja bieliźniarka ma spełniać inną funkcję, możesz pokusić się o całkowicie niezabudowany mebel. Na takich półkach bardzo fajnie będą się prezentować książki lub zdjęcia. Wtedy pozostałe półki mogą posłużyć jako szafka na ubrania lub inne akcesoria.

Jakie szafy jeszcze polecamy?

Jako sklep meblowy polecamy także inne szafy, które mogą zastąpić bieliźniarki. Szafy przesuwne charakteryzują się dużą pojemnością, dzięki której zmieścisz tam sporą część swojej garderoby. Ten model znajdzie miejsce także w pokoju dziecka, które będzie mogło tam schować swoje zabawki. Drzwi w takiej szafie są zazwyczaj lekkie, więc nawet dziecko nie będzie miało problemu z ich otwarciem. Nie będziesz też co chwilę słyszeć trzasku drzwi od szafy, ponieważ jej otwieranie jest bezgłośne.

Szafy z lustrem są natomiast idealną propozycją do sypialni. Jeśli dotychczas przeglądanie w lustrze było możliwe tylko w łazience, to czas to zmienić. Z pewnością nie było to ani wygodne, ani praktyczne z uwagi na to, że lustra łazienkowe są zazwyczaj dość małe. Nie pokażą Ci całej sylwetki, przez co uniemożliwiają dobrą ocenę stroju. Jeśli zdecydujesz się na szafę z lustrem, Twoja sypialnia optycznie stanie się większa, a Ty nie będziesz ciągle maszerować do łazienki, by sprawdzić, jak wyglądasz.

Zależy Ci na pojemnej szafie, która będzie otwierała się w cichy sposób oraz posiadała lustro? Kup szafę przesuwną z lustrem. Będzie to świetne rozwiązanie odpowiadające Twoim oczekiwaniom. Rozmiar takiej szafy możesz dobrać wedle swoich preferencji i dostępnego miejsca w pokoju.