Ławy do salonu

Aktywne filtry

Marzysz o kawie po powrocie z pracy? Najlepiej smakuje ona na kanapie, a ławy do salonu pomogą Ci stworzyć komfortowy kącik kawowy. Ciągłe trzymanie szklanki w ręku jest niewygodne, dlatego potrzebujesz miejsce, by ją odstawić. Stolik umieszczony przy sofie idealnie się do tego nada.

Nowoczesne ławy do salonu są doskonałym wyborem, gdy często odwiedzają Cię goście. Dzięki nim spędzicie czas miło i wygodnie. Dodatkowo są one niezwykle estetyczne i stylowe. Ozdobią więc Twoje wnętrze, zapełniając pustą przestrzeń przy kanapie.

Jaką ławę do salonu kupić?

Ekskluzywne ławy do salonu już dawno przestały być czymś trudno dostępnym. Dziś masz do wyboru wiele ich kształtów, wzorów i kolorów. Dzięki temu wybierzesz idealny mebel do Twojego wnętrza. Istnieje mnóstwo modeli modnych ław do salonu. Najbardziej klasyczna jest oczywiście ława drewniana do salonu, przyjmująca najczęściej prostokątny kształt. Polecamy Ci jednak zwrócić uwagę także na bardziej nietypowe figury geometryczne. Ciekawą propozycją są okrągłe stoliki kawowe, zwłaszcza gdy składają się z kilku owalnych elementów. Nie mają wystających kantów, więc są bezpieczniejsze dla dzieci.

Klasyczne eleganckie ławy do salonu miały tylko nogi i blat. Dziś wiele nowoczesnych modeli posiada dwie warstwy. Ta znajdująca się na dole umożliwia przechowywanie rzeczy. Ciekawym rozwiązaniem, spełniającym podobną funkcję, są również szuflady i szafki, które coraz częściej umieszczane są w stylowych ławach do salonu.

Ławy do salonu mogą być drewniane, metalowe, a także posiadać szklane elementy. Możliwe jest również połączenia różnych faktur, które jest bardzo oryginalne i zwracające uwagę. Nietypową propozycją jest także stolik kawowy stojący na jednej nóżce. Wybierając ławostół do salonu, upewnij się, że pasują do niego nowoczesne meble do salonu, które już posiadasz.

Ławy do salonu oferowane przez Meble na czasie

Nasz sklep meblowy online sprzedaje nie tylko duże ławy do salonu, ale także nowoczesne krzesła do salonu oraz inne elementy wyposażenia pokoju dziennego. Zapoznaj się z całą ofertą i wybierz odpowiednie meble do Twojego wnętrza!