Fotele obrotowe

Aktywne filtry

Fotele obrotowe to niezastąpione meble w każdym biurze, ale i w domu. To jedne z najważniejszych mebli dla osób spędzających wiele godzin przy biurku. Przydadzą się na home office, podczas nauki zdalnej, odrabiania lekcji, grania w gry komputerowe i wielu innych czynności. Ergonomiczny fotel obrotowy to ulga dla pleców oraz większy komfort pracy i nauki. W naszym sklepie meblowym znajdziesz szeroki wybór solidnych foteli obrotowych biurowych, tapicerowanych, skórzanych oraz wielu innych dla dzieci i dorosłych. Sprawdź naszą ofertę i wybierz fotel, który polepszy komfort Twojego życia.

Fotele obrotowe wsparciem dla pracy, nauki i rozrywki

Fotele obrotowe to meble wielozadaniowe. Są wręcz obowiązkowym elementem wyposażenia każdego biura. W naszej ofercie znajdziesz wygodne fotele obrotowe z solidnym stelażem, możliwością regulacji wysokości podłokietników i profilowanym zagłówkiem. Dzięki tym elementom z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb. Wśród foteli obrotowych znajdziesz między innymi:

  • fotele biurowe – niezawodne w każdej firmie, ale i na home office,
  • fotele gamingowe – idealne dla graczy komputerowych,
  • fotele dziecięce i młodzieżowe –regulowane krzesła obrotowe dla dzieci i fotele dla nastolatków.

Fotel obrotowy biurowy – jak dopasować go do swojej wygody?

Każdego dnia wiele osób spędza kilka, a nawet kilkanaście godzin w pozycji siedzącej, co jest bolączką dla kręgosłupa i prawidłowej postawy ciała. Dlatego tak ważny jest ergonomiczny fotel obrotowy. Co to znaczy? Powinien mieć możliwość regulacji wysokości siedziska i podłokietników, dzięki czemu w pełni dopasujesz go do potrzeb swojego ciała. Przyda się też podparcie w części lędźwiowej, które przyniesie ulgę kręgosłupowi, a obrotowe kółka pozwolą na zmianę pozycji położenia fotela. Przydatny może być także mechanizm umożliwiający bujanie się –przyniesie ulgę podczas wielogodzinnego siedzenia. Polecamy również fotele obrotowe z membranową tkaniną, która przepuszcza powietrze, zwiększając komfort pracy.

Fotele obrotowe dla dzieci i młodzieży

Ergonomiczny fotel dziecięcy to podstawa oraz inwestycja w prawidłową postawę ciała Twojej pociechy. Wygodny fotel zwiększy skupienie i pozwoli dziecku skoncentrować się na nauce. Warto wybrać fotel o regulowanej wysokości, który będzie “rósł” razem z dzieckiem. Oferujemy kolorowe fotele obrotowe dla dzieci i młodzieży. Wśród nich znajdziesz krzesła z cichymi kółkami, które nie generują uciążliwego hałasu i nie zarysują podłogi.

Fotele obrotowe w Meble na czasie

Nasz sklep meblowy online to miejsce, w którym znajdziesz fotele obrotowe, dopasowane do różnych potrzeb i aranżacji pomieszczeń. Wśród nich są fotele tapicerowane z wytrzymałych materiałów – odpornych na przetarcie i łatwych w czyszczeniu, jak i ekskluzywne fotele obrotowe skórzane, które podkreślą wygląd klasycznych gabinetów i salonów. Mamy również fotele z modnymi pikowaniami i welwetową tkaniną, które podkreślą aranżację salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Sprawdź naszą ofertę!